کتاب «سرزمین سندباد» برای کودکان کُره‌ای چاپ شدارسال شده توسط در فوریه 9, 2020


به گزارش خبرنگار مهر، کارگزاران فرهنگی کشور عمان در راستای توسعه دیپلماسی عمومی، کتاب «عُمان بلاد السندباد و أرض اللبان» (عمان سرزمین سندباد و مهد کندر) را منتشر کردند. این کتاب با همکاری سفارت عمان در سئول و موزه تعدد فرهنگی کره جنوبی به زبان کره‌ای منتشر شده است.
طبق خبری که رایزنی فرهنگی ایران در عمان در این‌باره به مهر داده، در کتاب «عمان سرزمین سندباد و مهد کندر» با بهره گیری از کاراکترهای کارتونی و داستان‌سازی از شخصیت سندباد که محبوبیت ویژه‌ای نزد کودکان دارد، نقش عمان در دریانوردی و زمینه‌های گردشگری و فواید کندر که در کشور عمان می‌روید برای کودکان به تصویر کشیده شده است. ضمن بحث نیز اطلاعات کلی از کشور عمان به مخاطبان ارائه شده است.
این کتاب قرار است علاوه بر پخش در موزه تعدد فرهنگی کره، در مدارس و کتابخانه‌های کره جنوبی پخش شود. عمان اخیرا تلاش زیادی برای ارتباط و جذب گردشگران و همکاری با کشورهای شرق آسیا را در دستور کار قرار داده است. با توجه به این نکته که کشور ما نیز اخیرا اقتصاد بدون نفت را در دستور کار قرار داده، ضرورت دارد برنامه‌هایی مشابه فعالیت‌های کشور عمان در جذب گردشگر، اجرا شود.

اخبار کتاب کودک

رایزنی فرهنگی عمان کتاب کودک کره جنوبی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *