برخورداری اردبیل از تخصصی‌ترین شبکه کتاب کودک و نوجوانارسال شده توسط در آوریل 3, 2020


به گزارش خبرگزاری مهر، زعفر احد زاده در تشریح برنامه‌های انجام یافته در خصوص روز جهانی کتاب کودک گفت: روز ۱۴ فروردین به عنوان روز جهانی کتاب کودک نامگذاری شده و هر ساله در این روز برنامه‌های مختلف فرهنگی و ترویجی در سطح استان و در بین جامعه هدف برگزار می‌شود.
وی به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور عزیزمان اشاره کرد و گفت: ارتباط مربیان و مراکز فرهنگی هنری کانون با کودکان مستقیم و رو در رو نیست و برای ترویج ترویج فرهنگ کتابخوانی به ویژه برای کودکان این امکان را از طریق پیک امید مجازی فراهم نمودیم تا جامعه هدف در همه جا به فعالیت‌ها و کتاب‌هایی با معیارهای هنری و ادبی بالا دسترسی پیدا کنند.
مدیر کل کانون استان اردبیل با اشاره به انتشار تخصصی‌ترین و مفیدترین کتب کودک و نوجوان توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد: یادآور شد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گسترده‌ترین و تخصصی‌ترین شبکه کتاب کودک و نوجوان را در کشور داراست و در بیش از یک هزار مرکز ثابت، سیار و پستی شبکه گسترده و سودمندی برای این نسل تدارک دیده است.
به گفته وی در استان اردبیل در سی و چهار مرکز ثابت و سیار و پستی توسعه کتابخوانی انجام می شود و نویسندگان این حوزه در استان را نیز شناسایی نموده و در این میان هفت عضو کودک و نوجوان تاکنون موفق به انتشار کتاب شده‌اند.

اخبار کتاب کودک

زعفر احدزاده کانون پرورش فکری وکودکان و نوجوانان اردبیل کتاب کودک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *