مجموعه ۵ جلدی «آدامسی‌ها» برای کودکان منتشر شدارسال شده توسط در جولای 15, 2020


به گزارش خبرنگار مهر، داستان آدامسی‌ها در یک دنیای فانتزی و با چهار شخصیت اصلی نعنایی، زنجبیلی، آتشی، بادکنکی می‌گذرد که هرکدام روحیات خاص خودشان را دارند و در هر قصه با یک ماجرا و مشکل جدید روبه‌رو می‌شوند. شخصیت‌های قصه با کمک دکتر موزی و کتاب قانون آدامسی‌ها می‌توانند مشکلات را پشت سر بگذارند.
پنج جلد آدامسی‌ها با نام‌های «دفتر قایمکی‌ها»، «پرواز آدامسی»، «بازی‌های آدامسی»، «کش بازی» و «دردسر گل گلی» و به نویسندگی زینب علیزاده و تصویرگری مهرانه جندقی روانه بازار نشر شده است.
آدامسی‌ها تلاش کرده یک قصه دینی باشد؛ به این معنا که شاخصه‌های قصه بودن را رعایت کند و به مستقیم گویی و خطابه – که آسیب داستان‌های دینی کودک است – گرفتار نیاید.
این مجموعه با رعایت جاذبه‌های زیبایی شناسی روایت و استفاده از نمادهای فانتزی سعی در آموزش مفاهیم دینی و اخلاقی به مخاطب کودک دارد و به همت پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی تولید و با مشارکت انتشارات سروش به چاپ رسیده است.  
علاوه بر فروشگاه‌های انتشارات سروش و پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی، نسخ چاپی و الکترونیکی این مجموعه نیز از سایت‌های اینترنتی فروش کتاب قابل تهیه است.

اخبار کتاب کودک

انتشارات سروش کتاب کودک ادبیات کودک و نوجوان تازه های نشر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *