رمان پرخواننده «شکارچی کوسه‌ی کر» بازنشر شدارسال شده توسط در جولای 28, 2020


به گزارش خبرگزاری مهر، رمان «شکارچی کوسه‌ی کر» اثر زنده‌یاد عباس عبدی برای چهارمین بار از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد. این رمان از مجموعه «رمان نوجوان امروز» ماجرای نوجوانی را که به همراه پدر و پدربزرگ خود برای صید به دریا می‌رود، بیان می‌کند.
اسماعیل نوجوان این داستان که با خانواده‌اش در جزیره قشم زندگی می‌کند، یک شب با پدر و پدربزرگ به شکار کوسه کر یا وال‌کوسه که بزرگ‌ترین کوسه و بزرگ‌ترین ماهی دنیاست، می‌روند تا بتوانند از روغن آن برای ساخت لنج استفاده کنند. اما طی حادثه‌ای قایق آن‌ها در هم می‌شکند و…
سه رمان دیگر زنده‌یاد عباس عبدی با عنوان‌های «روز نهنگ»، «هنگام لاک‌پشت‌ها»، و «شناگر» نیز از مجموعه رمان نوجوان امروز از سوی انتشارات کانون منتشر شده است.
«شکارچی کوسه‌ی کر» برای اولین بار در سال ۱۳۹۲ منتشر شد و اکنون در چهارمین مرحله چاپ با شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه برای نوجوانان ۱۵+ سال بازنشر شده است. پیش‌تر نیز از این رمان ۱۷ هزار و ۵۰۰ نسخه به چاپ رسیده است.
این رمان ۱۴۴ صفحه‌ای جایزه دومین جشنواره کتاب سال قشم را نیز در کارنامه خود ثبت کرده است.
علاقه‌مندان می‌توانند رمان «شکارچی کوسه‌ی کر» را با قیمت ۲۱ هزار تومان از تمامی فروشگاه‌های محصولات فرهنگی و فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهیه کنند.

اخبار کتاب کودک

کانون پرورش فکری کودکان عباس عبدی کتاب کودک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *